Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

Markét & Karol

Ślubne Piwa

Blog

Pierwsze polskie piwo miodowe

Posted on August 24, 2013 at 10:43 AM
Chodzi oczywiście o piwo miodowe z browaru w Ciechanowie, które na polskim rynku widnieje już od 2004 roku. Nadal jest chyba najbardziej znanym i lubianym piwem miodowym w Polsce oraz jest corocznie wybierane przez użytkowników portalu browar.biz (który codziennie odwiedzam) na najlepsze piwo aromatyzowane w Polsce.
Aż wstyd się przyznać, ale ja Ciechana miodowego nigdy nie piłem. Na szczęście wziąłem ślub i ten błąd mam szansę naprawić. Piłem za to kilka czeskich piw miodowych, które mają zazwyczaj bardzo delikatną nutę miodową oraz pełny porządny piwny smak.
Po otwarciu Miodowego z browaru Ciechan od razu zaskoczyła mnie silna dawka miodu w aromacie, ale przyjemna i naturalna a nie sztuczna czy chemiczna. Już w zapachu jest słodko, ale przebijają się też nutki słodowe. Po nalaniu do szklanki ukazuje się nam ładna złota silnie zmętniona barwa oraz dość wysoka piana, która jednak znika w bardzo szybkim tempie. W smaku jest słodko i miodowo, smak piwny mało się tutaj przebija przez silny miodowy początek, a goryczki właściwie nie ma, czego mi tutaj mocno brakuje. Niemniej jednak piwo smakuje świeżo i przyjemnie, dobrze jednak że ja wybrałem małą szklaneczkę, a resztę dostała żona, bo dla mnie całe pół litra byłoby za słodkie.
Warte spróbowania

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

4 Comments

Reply replica donnao rologi
12:04 PM on December 24, 2018 
So when rapper Kanye West sings, "Life fast and die young," it's no surprise that many have made this the anthem of our generation.With older Black men, many of them are dealing with separation anxiety from being away from their children.
Reply replique iwc montres
7:03 PM on March 30, 2019 
Some cards suppliers charge a flat fee however the number of your cash enhances.
Reply occasion omega montres
8:18 PM on March 30, 2019 
I am really impressed with your writing skills as well as with the layout on your blog.